Yasal Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,
Bu internet sitesinde bulunan tüm bilgi ve materyal Selçuk Şahin Hukuk Bürosu tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Burada bulunan hiçbir bilgi hukuki öneri niteliğinde değildir. Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz. Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.
Selçuk Şahin Hukuk Bürosu internet sitesinin ziyaret edilmesi, herhangi bir bilginin indirilmesi veya tarafımıza e-mail yolu bilgi sunulması aşağıdaki kurallara tabidir.


İnternet Sitesini Ziyaret ve Kullanım Kuralları

1. Bu internet sitesindeki bütün bilgiler Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına bağlı kalınarak ve reklam yasağına uygun şekilde hazırlanmıştır. Dolayısı ile bu site, reklam veya iş geliştirme gibiamaçlarla kullanılamaz. Ziyaretçiler deburada sayılan ziyaret ve kullanım kurallarına uymayı, siteyi ziyaret ederken genel olarak hukuka aykırı herhangi bir amaç ve davranış içinde olmamayı kabul ve taahhüt ederler.


2. Bu internet sitesinde yer alan tüm bilgiler Selçuk Şahin Hukuk Bürosu’na aittir. Bu internet sitesinde bulunan her türlü yazılı ve görsel materyal, büro logosuna ilişkin fikri haklar Selçuk Şahin Hukuk Bürosuna ait olup, Av. Selçuk ŞAHİN’in yazılı onayı olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.


3. Bu internet sitesinde bulunan bilgiler yalnızca kişisel ve gayri ticari amaçlarla yayınlanmaktadır. Bu sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanılması her hangi bir şekilde avukat-müvekkil ilişkisine yol açmaz. Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Selçuk Şahin Hukuk Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriğinden ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

2021 © Selçuk Şahin Hukuk Bürosu/Law Firm